Відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації 10 серпня 2015

Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Кіян та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федченко. Засідання Громадської ради розпочав секретар ради Юрій Бондаренко, який ознайомив всіх присутніх із постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996», згідно якої до складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування. Відповідно вище вказаного підзаконного акту на початку засідання були внесені зміни як серед керівного складу Громадської ради, так і серед її членів.

Шляхом голосування головою Громадської ради було обрано голову Борівської районної профспілкової організації працівників освіти і науки Харківської області Світлану Колісник, яка і перейшла до розгляду питань порядку денного. Основним питанням на засіданні було питання забезпечення в районі учасників Чорнобильської катастрофи ліками та медичними препаратами згідно рецептів за пільговими цінами. Розібратися в даному питанні всім присутнім допомогла головний лікар комунального закладу охорони здоров’я Борівської районної ради «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Павленко. Наталія Олексіївна проінформувала всіх присутніх про те, що дана пільгова категорія населення не може скористатися відповідними пільгами на ліки, так як ціни, які вказані у реєстрі оптово-відпускних цін на лікарські засоби не співпадають з фактичними ринковими цінами.

За результатами обговорення було прийнято рішення звернутися до Громадської ради при Харківській облдержадміністрації для більш детального розгляду даної проблеми. Про стан роботи управління соціального захисту населення Борівської райдержадміністрації щодо призначення субсидій мешканцям району  на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ та проблеми, які виникають щодо масового охоплення субсидіями населення району доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення, начальник відділу соціальних допомог райдержадміністрації Ольга Буряк. Відбулося жваве обговорення даного питання, озвучено чимало консультацій та роз’яснень, надані ґрунтовні відповіді. Також членами Громадської ради були розглянуті питання про стан розрахунків в районі з пайовиками за оренду земельних паїв, про стан благоустрою в районі та зокрема в смт. Борова. За підсумками засідання члени Громадської ради прийняли низку рекомендацій і пропозицій стосовно розглянутих питань та затвердили порядок денний на наступне засідання.