Робочі візити очільника району до громад продовжуються

Робочі візити очільника району до громад продовжуються 4 серпня 2020

З метою вивчення стану справ на місцях, ознайомленням з соціально-економічним розвитком та оперативного розв’язання проблемних питань, 29 липня голова Борівської РДА Андрій Беседін відвідав Чернещинську та Ізюмську сільські ради. Разом з Чернещинським сільським головою Світланою Вразовською обговорили питання благоустрою сіл, що підпорядковуються сільській раді, а також обговорили питання щодо діяльності закладів соціальної сфери. Разом з тим, Світлана Анатоліївна розповіла, що роботи з будівництва амбулаторії в селі знаходяться на фінальній стадії, втім ще потребують дофінансування та впорядкування документації. Обговорили проблему боротьби зі сміттям на території сільської ради. Світлана Анатоліївна зауважила, що ця проблема є дуже актуальною, втім змусити місцевих жителів сплачувати вивіз сміття дуже важко, і у вирішенні цього питання сільській раді допомагає агрофірма «Новий шлях». Також, сільський голова висловила занепокоєння щодо чуток про закриття місцевої школи. Очільник району запевнив, що жодних підстав для цього немає. Разом посадовці побували в школі та дитячому садочку, де готуються до нового навчального року. Також ознайомилися з роботою сільського Будинку культури та бібліотеки.
Ізюмський сільськи голова Станіслав Шафран ознайомив голову району зі станом справ на території своєї сільської ради. Зокрема розповів занепокоєність жителів громади майбутніми змінами в умовах реформи децентралізації. Також, Станіслав Григорович поділився здобутками та проблемами сільської ради й планами майбутньої роботи.
Підсумовуючи візит, голова райдержадміністрації зазначив, що на селі повинні створюватися усі належні умови для життя людей. Досягти цього можна лише у співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громади вцілому.
Всі проблеми були почуті. Голова РДА всі нагальні питання взяв на особистий контроль та дав ряд доручень відповідним керівникам установ району.