• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Голова Борівської РДА Андрій Беседін побував з робочим візитом в селі Першотравневе

Голова Борівської РДА Андрій Беседін побував з робочим візитом в селі Першотравневе

Голова Борівської РДА Андрій Беседін побував з робочим візитом в селі Першотравневе 30 липня 2020

В Першотравневій сільській раді очільника району зустріли сільський голова Оганнес Нерсісян та представники місцевої громади.
Найбільш болючою проблемою були й залишаються під’їзні дороги до села Першотравневе. З таким зверненням звернулися до очільника району місцеві жителі. Точніше кажучи - їх повна відсутність.
Андрій Беседін відповів, що давно й добре знайомий з цією проблемою, неодноразово підіймав її на робочих нарадах в обласній адміністрації та звертався до департаменту служби доріг. Також про незадовільний стан доріг до села Першотравневе під час свого візиту до Борівського району був проінформований голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер та депутат верховної ради України Дмитро Любота.
Дорога Борова-Першотравневе на Сватове – є дорогою загального користування місцевого значення, також нею проходить значна частина маршруту руху шкільного автобуса. Відновлення нормального дорожнього покриття в напрямку Першотравневого важливе для району та його поточний (ямковий) ремонт не є доцільним. З цим погоджуються як експерти так і самі місцеві жителі.
- На даний час ведуться перемови з дорожніми службами щодо капітального ремонту дороги до села Першотравневе в 2021 році, - сказав Андрій Беседін.
Також місцева громада занепокоєна наближенням об’єднання ОТГ та реформами децентралізації. Голова РДА запевнив, що зміни, які чекають на район, мають позитивний характер. Замість сільської ради в ОТГ буде старостат, а інтереси людей будуть представляти 26 обранців.
Разом з сільським головою Андрій Беседін побував у місцевому Будинку культури. Минулого року тут було повністю відремонтовано дах та більшість внутрішніх приміщень залишаються в жахливому стані. Оганнес Гайкович доповів, що сільська рада робить все можливе, щоб привести все до ладу та відновити колишню славу Будинку культури. Також очільник району ознайомився з роботою сільської бібліотеки.
Всі проблемні питання, які були озвучені під час робочого візиту, взято на особистий контроль головою райдержадміністрації.