• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Голова Борівської РДА Андрій Беседін побував з робочим візитом в с.Підвисоке та с.Гороховатка

Голова Борівської РДА Андрій Беседін побував з робочим візитом в с.Підвисоке та с.Гороховатка

Голова Борівської РДА Андрій Беседін побував з робочим візитом  в с.Підвисоке та с.Гороховатка 13 липня 2020
В Підвисочанській сільській раді очільника району зустрів сільський голова Сергій Літвінов, який озвучив основні проблеми, що найбільше турбують жителів його громади. Вже довгий час асфальтне покриття центральної вулиці села Підвисоке знаходиться в жахливому стані. Через це багато водіїв планують свій маршрут до обласного центру через місто Ізюм, хоча такий шлях набагато довший. А в минулі роки через незадовільний стан дороги автоперевізникам доводилось взагалі на деякий час відмовлятися від поїздки через село Підвисоке. Тому  вирішення питання щодо  ремонту дороги є дуже важливим та актуальним. Андрій Беседін зазначив, що ця проблема йому давно відома,  адже самому постійно доводиться користуватися цією дорогою.
Також під час свого візиту до району з проблемною дорогою ознайомився  очільник Харківської області Олексій Кучер. Втім цього року грошей на її капітальний ремонт з обласного бюджету, на жаль,  не  виділено.
- Дорога «Богодухів – Зміїв – Гороховатка» не включена до переліку капітального ремонту доріг цього року, – додав Андрій Беседін. - Проте ми ведемо перемови зі службою автомобільних доріг про ремонт найбільш проблемних ділянок цієї дороги в рамках експлуатаційного утримання. Підготовчі роботи вже розпочалися.
Сергій Літвінов озвучив також проблемні питання закладу освіти та  сільського Будинку культури. Разом з тим, передав занепокоєність місцевої громади наближенням об’єднання ОТГ та реформами децентралізації, під час яких Борівський район увійде до складу Ізюмського району. Голова РДА запевнив, що зміни, які чекають на район, мають позитивний характер.
-  Ми  зможемо мати єдиний центр управління і самі координувати всі наші дії, - сказав Андрій Олександрович. При цьому будуть усунуті структури, які були просто посередниками між виконавчими та місцевими органами управління. Замість сільської ради в ОТГ буде старостат, і інтереси людей будуть представляти 26 обранців.
Також в рамках робочого візиту були обговорені питання підтримки місцевих підприємців, розвитку зеленого туризму, організації нових робочих місць та розвитку громади.
На разі, голова Гороховатської сільської ради Ігор Кулик познайомив керівника району з  проєктами, які планують реалізувати вже найближчим часом. І якщо з підключенням вуличного освітлення на двох вулицях с.Гороховатка сільська рада впорається власними силами, то з вирішенням наступної проблеми потребує допомоги від керівництва району. Водонапірна башта, яка забезпечує село Бахтин водою, була побудована більше 30 років тому, тому вже давно вичерпала свій ресурс й геть проіржавіла. Скільки б її не латали – все одно протікає й не тримає рівень. Вирішення проблеми є – замінити башту. Новий резервуар в сільраді мають, а от роботи з демонтажу, перевезення та монтажу будуть коштувати понад 270 тисяч гривень. Разом з Гороховатським сільським головою Андрій Беседін оглянув проблемну конструкцію та пообіцяв допомогти з вирішенням цього питання. Також керівник району побував на водокачці, яка забезпечує водою село Гороховатка.
Разом з тим, під час робочої поїздки  були обговорені проблемні питання організації вивозу твердих побутових відходів жителями села Гороховатка та вуличного освітлення в селі Бахтин.
Підсумовуючи робочий візит, Андрій Олександрович зазначив, що саме ці сільські ради мають великий потенціал в розвитку сільського туризму, адже мають всі необхідні ресурси. Всі проблемні питання, які були озвучені під час робочого візиту, взято на особистий контроль головою райдержадміністрації.