• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Управління соціального захисту населення РДА вітає з Міжнародним днем сім’ї

Управління соціального захисту населення РДА вітає з Міжнародним днем сім’ї

Управління соціального захисту населення РДА вітає з Міжнародним днем  сім’ї 15 травня 2020

    Шановні Борівчани!

Для більшості людей сім’я - це великий пласт позитивних емоцій, підтримки та безмежної любові. Для того, щоб підтвердити цей великий зв’язок між людьми та звернути увагу на важливість близьких поруч з кожною людиною, багато років тому було прийнято 15 травня Міжнародним днем сім’ї.

   Завжди родина вважалася найважливішою ланкою суспільства, оскільки в ній зберігаються людські цінності, розвивається культура та втілюються поняття стабільності. Завдяки міцним сім’ям розвивається ціла держава.

   Кожен з нас розуміє, що варто приділяти більше часу рідним та близьким і зараз люди мають найвдаліший момент, щоб втілити ці мрії в реальність. Карантин став приводом згадати про почуття підтримки і спокою та просто насолоджуватись хвилинами щастя разом.

   Цей день є уособленням сімейної злагоди, але варто пам’ятати, що цінувати рідних людей потрібно цілий рік, адже повага до батьків, любов до жінки та підтримка дітей - це риси, що закладені в нас з малечку та передаються з покоління в покоління. Варто цінувати традиції та зміцнювати зв’язки всередині родини.

   Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей! Пам’ятайте, що сім’я - це найдорожче, що має людина та насолоджуйтесь моментами з рідними.