Відбулася сесія районної ради

Відбулася сесія  районної ради 30 квітня 2020
Сьогодні, 30 квітня 2020 року, відбулося пленарне засідання LVІІІ сесії районної ради VII скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких депутати детально опрацювали всі питання порядку денного сесії. В роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Шутько, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.
З метою недопущення поширення на території Борівського району коронавірусної інфекції COVID-19 депутати районної ради дотримувались маскового режиму та безпечної відстані один від одного.
В роботі сесії взяли участь 14 депутатів районної ради. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 5 питань та ухвалено відповідні рішення:
1. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Борівського району будівлі модульної котельні на твердому паливі для Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, яка знаходиться за адресою: Харківська область, Борівський район, с.Першотравневе, вул.Шкільна,12 та постановки на її баланс».
2. Про намір передати в оренду майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області».
3. Про затвердження переліку першого типу майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області, яке підлягає передачі в оренду на аукціоні».
4. Про внесення змін до рішення LІІІ сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).
5. Про деякі питання нарахування та   сплати   орендної   плати   за користування майном, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області    під час   дії карантину».
 
         За інформацією  Борівської районної ради Харківської області