Відбулася сесія районної ради

Відбулася сесія районної ради 24 січня 2020

Сьогодні голова РДА Віталій Кіян та перший заступник голови РДА Сергій Федченко взяли участь в роботі LIV сесії районної ради VII скликання.

Також на засіданні були присутні керівники підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, селищний та сільські голови. Депутати ухвалили 5 питань порядку денного.

Про внесення змін до додатків 1, 3, 4 затверджених рішенням LІІІ сесії районної ради VІІ скликання  від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» доповіла начальник фінансового управління РДА Надія Лемішко.

 У зв’язку із розпорядженням голови районної ради № 60-к від 26 грудня 2019 року «Про звільнення Віннікової Л.Г. з посади  головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» у зв’язку з виходом на пенсію», яке затвердили на сьогоднішньому засіданні, було піднято питання щодо прийняття Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного закладу охорони здоров’я Борівської  районної ради Харківської області, який визначає склад, процедуру формування та діяльності конкурсної комісії, її повноваження та основні умови проведення конкурсу.

На розгляд депутатів також було винесено таке питання як, подання начальника Ізюмського управління Головного управління Державної податкової  служби у Харківській області про прийняття рішення щодо Борівського комунального підприємства теплових мереж, в якому директору відповідного підприємства рекомендується відповідно до ст.100 Податкового кодексу України здійснити розстрочку податкового боргу та активізувати роботу з населенням, яке має заборгованість по сплаті за спожиту теплову енергію за попередні періоди.