На Борівщині відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

На Борівщині відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України 22 січня 2020

В урочистому зібранні взяли участь керівники району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій району, інститутів громадянського суспільства та молодь.

Традиційно мітинг на честь Дня Соборності України розпочався з Державного Гімну України та виступу голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх він підкреслив: «Це свято нагадує нам про те, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу. Тож нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної та могутньої України».

Вшановуючи пам'ять про загиблих у боротьбі за єдність та соборність України, учасники мітингу поклали живі квіти до Знаку Незалежності.

Також під час мітингу хвилиною мовчання вшанували загиблого в зоні проведення ООС, мешканця с.Піски-Радьківські Піско-Радьківської сільської ради, молодшого сержанта, командира відділення-командир машини 2-го мотопіхотного відділення 2-го мотопіхотного взводу 2-ої мотопіхотної роти військової частини А3137 МУХУ Василя Миколайовича.