Відбувся виїзний прийом голови районної державної адміністрації

Відбувся виїзний прийом  голови районної державної адміністрації 20 січня 2020

Голова Борівської районної державної адміністрації Віталій Кіян завітав з робочим візитом до с.Богуславка Богуславської сільської ради. Під час зустрічі спільно з сільським головою Володимиром Степановичем було обговорено ряд важливих питань, які безпосередньо стосувалися громади Богуславської сільської ради.

Розглянуто питання щодо низького тиску води в багатоквартирному житловому фонді та приватному секторі. Володимир Степанович завірив, що буде проведено всі необхідні заходи щодо усунення недоліків та відновлення нормальної та безперебійної роботи водогону.

Також, жителі с.Богуславка звернулися до голови РДА стосовно відкриття будинку для людей похилого віку, нарахувань та виплат соціальної допомоги дітям війни,  роз’яснення щодо тарифів за послуги теплопостачання та газопостачання, встановлення індивідуальних лічильників газу та  проведення інвентаризації теплових мереж.

За результатами виїзного прийому громадян головою райдержадміністрації були надані відповідні роз’яснення та доручення, вирішення деяких питань взято під особистий контроль.