Енергетиків привітали з професійним святом

Енергетиків привітали з професійним святом 23 грудня 2019

Щороку 22 грудня, в день зимового сонцестояння, в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства. 

Сьогодні, 21 грудня, з нагоди відзначення професійного свята працівників енергетичної галузі району привітали  голова райдержадміністрації Віталій Кіян та голова районної ради Олена Клименко, які кращим  працівникам вручили  Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Звертаючись до енергетиків Віталій Олексійович висловив їм глибоку подяку за роботу, яку вони виконують у районі, за продуктивну співпрацю з органами державної влади і побажав всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Також, енергетиків району привітав заступник директора технічного розвитку та інвестицій АТ «Харківобленерго» Андрій Ямпольський, який коротко підсумував роботу колективу у 2019 році, розповів про розбудову та модернізацію електромереж району, адже потужності спочивання електроенергії щороку збільшуються. За високий професіоналізм та професійну майстерність, значний особистий трудовий внесок у забезпечення діяльності електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята Андрій Юрійович вручив працівникам організації міністерські та обласні відзнаки.

Завершилися урочистості святковим концертом, який подарували присутнім працівники та аматори Борівського районного Будинку культури.