Відбулося чергове засідання районної сесії

Відбулося чергове засідання районної сесії 20 грудня 2019

   Сьогодні, 20 грудня 2019 року, відбулося пленарне засідання  LIІІ сесії районної ради  VII скликання,  в роботі якої взяли керівництво райдержадміністрації, депутатський корпус, селищний та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Розпочалося засідання із виступу голови районної ради Олени Клименко, яка звітувала про свою діяльність за період з грудня 2018 року по грудень 2019 року, подякувала всім депутатам районної ради, райдержадміністрації, селищному та сільським головам за плідну працю в 2019 році. Також ознайомила присутніх про планування районної ради на 2020 рік. В кінці свого виступу Олена Василівна привітала всіх присутніх з наступаючими Різдвяними святами та Новим 2020 роком.    

  Голова постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, ЖКГ, цінової та регуляторної політики, голова райдержадміністрації Віталій Кіян прозвітував присутнім  про роботу відповідної комісії за період з липня 2018 року по грудень 2019 року.

  На порядок денний засідання було винесено ряд суспільно-важливих питань, серед яких про затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Борівського району на 2020 рік та про затвердження районної Програми розвитку вторинної медичної допомоги населенню Борівського району на 2020-2022 роки.

  Та одне із головних питань, яке розглядалося на пленарному засіданні, це прийняття районного бюджету на 2020 рік, який прийняли одноголосно всіма депутатами VII скликання. Разом з тим, внесли зміни до  районного бюджету 2019 року, прийнятий рішенням XLIV сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2018 року.

  До селищного та сільських голів району звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федченко з питання щодо  виділення  субвенції  з місцевих бюджетів районному  бюджету    для       комунального некомерційного      підприємства     «Борівська центральна  районна лікарня Борівської районної ради     Харківської   області»  на придбання в 2020 році флюорографічної плівки та   хімічних    реактивів   для     лабораторного обстеження.

  Депутатським корпусом районної ради було одноголосно проголосовано за прийняття з селищного, сільських бюджетів  до районного бюджету на фінансування в 2020 році на харчування дітей-сиріт, дітей,  позбавлених   батьківського    піклування,   дітей  з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО в  закладах загальної середньої освіти, учнів в пришкільних таборах у літній період, розташованих на їх підвідомчих територіях.

  Після чого депутати розглянули питання про надання субвенції з районного бюджету селищному та сільським бюджетам на фінансування в 2020 році витрат на утримання закладів культури та на утримання дошкільних навчальних закладів, розташованих на підвідомчих територіях місцевих рад.

  Не залишилося без уваги і не менш важливе питання щодо передачі  стадіону «Колос» та  його інфраструктури на баланс комунального закладу    «Борівська   дитяча    юнацька  спортивна  школа»  Борівської районної ради    Харківської    області    на    праві оперативного  управління.

   Після завершення розгляду всіх питань порядку денного шляхом відкритого голосування депутатами були прийняті відповідні проекти рішень.