Святий Миколай привітав дітей

Святий Миколай привітав дітей 20 грудня 2019

   В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. У цей час всі діти з нетерпінням чекають дива. 

  І саме таку довгоочікувану зимову казку влаштували профільні служби, які опікуються проблемами дітей соціально незахищених верств населення з числа дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу,  дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

  Привітали дітей та їх батьків зі святом голова районної державної адміністрації Віталій Кіян та голова  районної ради Олена Клименко.
  Від імені керівників району на адресу присутніх лунали найщиріші побажання здоров'я, миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла, а меншій половині людства -  зростати здоровими, добрими і щасливими   – батькам на радість, а Україні – на славу! За сприяння голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна  діти отримали  солодкі подарунки.