Відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки

Відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки 19 грудня 2019

     Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

   От і сьогодні, 19 грудня 2019 року  на центральній площі смт.Борова відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки району. На святковий захід зібралися керівництво району, керівники та трудові колективи установ району,  діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі.

   На відкриття прибув Святий Миколай, який привітав усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань та отримання гарних подарунків, всім дорослим вони висловили побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни. В ході проведення свята  дітки, що розказували віршики, співали пісні та приймали участь у конкурсах, отримували солодкі подарунки від Святого Миколая та його помічників – Дідів Морозів та Снігуроньок.

   Дитячі забави довкола головної ялинки наповнили селище позитивною, дійсно новорічною атмосферою.