Відбулося чергове пленарне засідання сесії районної ради

Відбулося чергове пленарне засідання сесії районної ради 10 грудня 2019

10 грудня 2019 року керівництво райдержадміністрації взяло участь у LII сесії районної ради VII скликання. У цілому на порядок денний було винесено 26 питань.

На засіданні сесії депутати прийняли субвенції з селищного та сільських бюджетів до районного бюджету на фінансування витрат на розроблення схеми санітарного очищення території населених пунктів  Борівського  району на розрахунковий термін 25 років, на придбання навчального обладнання та побутової техніки  для  Підвисочанської ЗОШ І-ІІІ  ступенів та Богуславської ЗОШ І-ІІІ ступенів    Борівської  районної  ради Харківської області, на  реалізацію міні-проєкту «Облаштування концертної  зали  школи  мистецтв», на  придбання  медичного обладнання   для комунального некомерційного підприємства «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської    районної   ради Харківської області.

Разом з тим,  районні обранці звернулися до селищної ради та сільських рад району щодо виділення субвенції з  селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2020 році витрат на організацію підвозу учнів та педагогічних працівників закладів освіти до  місць навчання та роботи, на організацію харчування учнів початкових класів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО, дітей учасників бойових дій та вихованців закладів загальної середньої освіти Борівської районної ради Харківської області, розташованих на їх підвідомчих територіях, на фінансування  витрат на харчування дітей у пришкільних таборах у літній період, а також  на організацію роботи комунальної установи «Борівський районний трудовий архів» Борівської районної ради Харківської області.

Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Борівського району автобуса спеціалізованого для перевезення учнів та педагогічних працівників «ATAMAN» (D-093S4) доповів Сергій Шутько, заступник голови РДА. Також Сергій Павлович виступив із проєктами рішень щодо передачі даного автобуса на баланс Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської  районної ради Харківської  області та передачі шкільного автобуса марки ПАЗ-32054, що   знаходиться    у   спільній    власності територіальних громад сіл, селища району, з балансу Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів на  баланс  комунального закладу «Борівський районний Будинок культури».

З метою запобігання руйнування приміщення інфекційного відділення ЦРЛ, перший заступник голови РДА Сергій Федченко виступив з проєктами рішень про надання дозволу КНП «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту відповідної будівлі.

Також, було прийнято рішення щодо прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Борівського району службового автомобіля Renault DUSTER для медичних працівників.

Крім того, рішеннями ради внесено зміни до діючої районної програми соціального  захисту населення Борівського району та до рішення «Про районний бюджет на 2019 рік».

По всім розглянутим питанням депутатами були прийняті відповідні рішення.