Урочистості з нагоди професійного свята

Урочистості з нагоди професійного свята 3 грудня 2019

В Україні щороку 07 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

От і сьогодні, напередодні професійного свята, в районному Будинку культури відбулися урочистості, на яких зібралися селищний та сільські  голови, ветерани ОМС, депутати районної, селищної та сільських рад, секретарі, землевпорядники селищної та сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники громадськості.

Усіх присутніх з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Віталій Кіян та голова районної ради Олена Клименко, які у своїх виступах  наголосили на надзвичайно важливій  ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили селищному та сільським головам, депутатам всіх рівнів, працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів в подальшому житті.

Кращих працівників органів місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування керівництво району відзначили Почесними грамотами і  Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт -  своїми піснями порадували присутніх працівники районного Будинку культури та професійна естрадна співачка Натаніка.

Використані фотоматеріали Віталія Колесніка