В райдержадміністрації 02 грудня 2019 року відбулася апаратна нарада

В райдержадміністрації 02 грудня 2019 року  відбулася апаратна нарада 2 грудня 2019

         На порядок денний наради було винесено 4 важливих питання, та ж основну увагу Віталій Олексійович приділив  питанню щодо планування районного бюджету на 2020 рік. З даного питання  присутніх  ознайомила Надія Лемішко, начальник фінансового управління райдержадміністрації, яка сказала, що місцеві бюджети повинні затверджуватися рішенням відповідної місцевої ради до 25 грудня 2019 (включно). При цьому необхідно передбачати  в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівникам бюджетних установ, на розрахунки  комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню та місцевим бюджетам, тощо. Зазначила,  що в новому бюджетному році враховано підвищення мінімальної заробітної плати у розмірі 4723 грн. Додала, що станом на 01.12.2019 року районний бюджет виконаний на 100,4 %.

         Про грудневі свята в 2019 році розповіла начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Шведченко, яка озвучила план  святкових заходів, які будуть проведені в закладах культури району.

         Не менш важливим було розглянуто питання щодо розробки санітарного очищення населених пунктів району, з якого ознайомив заступник голови  райдержадміністрації Сергій Шутько. Зазначив, що  відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації № 32 від 19 лютого 2019 року потрібно розробити Схему, яка буде діяти 25 років з визначенням першочергових (5 років) та довгострокових заходів. Сергій Павлович наголосив, що потрібно розробити до кінця року ряд документів та погодити відповідну схему в Міністерстві екології, але є такі сільські ради, які не виділили кошти на виконання даних робіт. Тому сільським радам рекомендовано вишукати кошти з місцевих бюджетів на здійснення відповідних заходів.

        Останнє питання порядку денного стосувалося запровадження  пілотного проекту щодо нового меню, яке нещодавно запропоновано учням ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника». З цього питання проінформувала Тетяна Бондарівська,  начальник відділу освіти райдержадміністрації. Тетяна Юріївна сказала, що останній збірник рецептур, за яким харчуються діти в даний час, був виданий в 1957 році, зі змінами в 1991 році, тому оновлення шкільного харчування – це досить необхідний етап не тільки в районі, але і в усій країні. Наголосила, що цей проект пілотний, і діяв він протягом двох тижнів. Діти мали можливість скуштувати 17 страв, і кожного дня відбувалося голосування дітей за ту чи іншу страву. За результатами більшості позитивних відгуків школярів було прийнято рішення запровадження  нового меню з обраними стравами в усіх закладах освіти району в 2020 році.

        По завершенню апаратної наради Віталій Олексійович дав ряд усних доручень керівникам структурних підрозділів у відповідності до напрямків роботи.