Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2019

Сьогодні Борівщина, як і вся Україна, відзначає День Гідності та Свободи. Це свято установлено на честь початку двох революцій – Помаранчевої у 2004 та Революції Гідності у 2013 році.

Український народ неодноразово захищав свої прагнення до свободи і незалежності, демократичні цінності та європейський шлях розвитку. Дорогою ціною  дістався нам власний вибір – вибір Свободи, Гідності та Нескореності.

За участю керівництва району, трудових колективів установ і організацій, учнівської молоді та громадськості біля Знаку Незалежності в смт.Борова відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

«Саме тоді, до славетних наших нащадків приєдналися нові герої. Їх назвали Героями Небесної Сотні, які ціною власного життя відстоювали  європейські цінності і європейський напрямок розвитку України. Нажаль сьогодні продовжується боротьба на Сході за встановлення нашої держави, за її честь, гідність і свободу. Ми щиро вдячні нашим військовим і волонтерам. Ми повинні бути гідними їх і вибороти незалежність та територіальну цілісність України. І сьогодні хочу побажати всім нам в першу чергу миру, щастя і добробуту», – відзначив у своєму виступі заступник голови РДА Сергій Шутько.

Присутні поклали до Знаку Незалежності квіти та вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв України хвилиною мовчання.