Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації 20 листопада 2019

Сьогодні, 20 листопада 2019 року, під головуванням голови РДА Віталія Кіяна відбулося спільне засідання колегії Борівської райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району за участі її членів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району, селищного та сільських голів, представників засобів масової інформації.

На порядок денний колегії було винесено 4 питання, які стосувалися здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Борівської селищної ради, дотримання в районі соціальних гарантій у сфері праці та зайнятості населення, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та організації роботи з контрольними документами та стан виконавської дисципліни в апараті, управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах селищної та сільських рад.

По-першому питанню слухали Борівського селищного голову Олександра Тертишного, який зупинився на основних напрямках роботи виконавчого комітету, що відносяться до делегованих повноважень, окреслив проблемні питання, які існують на сьогоднішній день, та зазначив шляхи їх вирішення.

Із другого та третього питань доповідав заступник голови РДА Сергій Шутько. Що стосується дотримання в районі соціальних гарантій у сфері праці та зайнятості населення, то тут Сергій Павлович озвучив темпи рівня оплати праці, стан легалізації робочих місць, рівень зайнятості населення в районі, та додав, що для покращення цих показників з боку відповідних організацій і структурних підрозділів райдержадміністрації здійснюються всі необхідні заходи.

Щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, то за словами заступника голови райдержадміністрації робота служби у справах дітей спрямована на постійний контроль за умовами проживання дітей в сім’ях усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, а з метою забезпечення права дитини на сімейне виховання проводиться робота щодо залучення населення району до створення сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Останнє питання колегіально вирішили розглянути протокольно.

Заслухавши кожне питання порядку денного, голова РДА Віталій Кіян та члени колегії проводили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.