Відбувся виїзний прийом громадян першим заступником РДА

Відбувся виїзний прийом громадян першим заступником РДА 11 листопада 2019

Сьогодні перший заступник голови РДА Сергій Федченко провів виїзний прийом громадян в селі Бахтин Гороховатської сільської ради.

Під час прийому жителі виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загальногромадських. Зокрема, під час прийому громадяни порушили питання освітлення вулиць, ремонту водонапірної башти, майбутнього об’єднання громад.

Також, присутніми були підняті питання забезпечення в опалювальний період твердим видом палива місцевого фельдшерського пункту та орендної плати за земельні частки (паї), а саме: розміру та строків їх виплати.

Окремі мешканці села звернулись із проханням у наданні допомоги в оформленні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій. 

Усі звернення та пропозиції жителів села Бахтин Сергій Володимирович взяв до уваги. Так як, на прийомі був присутній Гороховатський сільський голова Ігор Кулик, то на більшість з питань роз’яснення щодо їх вирішення були надані на місці.

Після завершення прийому Сергій Федченко спільно з сільським головою оглянув стан водонапірної башти та пообіцяв допомогти у проведенні робіт щодо її заміни.