Відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери 1 листопада 2019

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога незахищеним верствам населення нашої держави.

Тому сьогодні з нагоди свята в районному Будинку культури зібрались трудові колективи управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду, районного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справа дітей, управління та відділи районної державної адміністрації, установи та організації району.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова РДА Віталій Кіян та голова районної ради Олена Клименко.

Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, які вони дарують людям.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в роботу по наданню соціальних послуг населенню району та з нагоди професійного свята кращим працівникам соціальної сфери району вручили відзнаки районної державної адміністрації та районної ради.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували працівники та аматори культури.

Використані фотоматеріали Віталія Колесніка