Голова РДА Віталій Кіян провів апаратну нараду

Голова РДА Віталій Кіян провів апаратну нараду 28 жовтня 2019

Основну увагу Віталій Олексійович приділив початку опалювального періоду 2019-2020 років в господарському комплексі Борівського району та проблемним питанням, які виникли в ході запуску теплопостачання населенню та установам.

За словами начальника Борівського комунального підприємства теплових мереж Андрія Омельченка на даний час всі котельні по підприємству повноцінно запрацювали з 24 жовтня, крім тих, які відтермінували надання послуг з теплопостачання. Проблемні питання, що пов’язані з опалюванням, переважно стосуються тих абонентів, які використовують природний газ.

Щодо ситуації в бюджетній сфері району та області інформувала начальник фінансового управління РДА Надія Лемішко. Надія Геннадіївна у своєму виступі доповіла, що бюджет Борівського району на 2019 рік забезпечений видатками на заробітну плату та енергоносії в повному обсязі. Так, станом на 01.10.2019 року було розподілено вільні залишки коштів місцевих бюджетів та кошти, отримані від перевиконання доходної частини бюджету, що дасть змогу запобігти виникненню кредиторської заборгованості за видатками на кінець поточного року та уникнути затримки по виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

По завершенню апаратної наради Віталій Олексійович дав ряд доручень керівникам структурних підрозділів у відповідності до напрямків роботи.