Голова РДА провів апаратну нараду

Голова РДА провів апаратну нараду 9 вересня 2019

У залі засідань районної ради 09 вересня під головуванням голови РДА Віталія Кіяна відбулась апаратна нарада. Участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федченко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Шутько, голова районної ради Олена Клименко, селищний та сільські голови, начальники відділів, завідувачі секторів апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств і організацій району.

Під час наради розглядалися питання про підготовку та святкування 355-ої річниці з дня заснування смт.Борова. Борівський селищний голова Олександр Тертишний доповів про стан організації свята та конкретизував дату, час, місце проведення запланованих заходів.

Наступне питання порядку денного стосувалося реалізації міні-проєктів обласного конкурсу «Разом у майбутнє» по Борівському району, під час розгляду якого заслухали всіх конкурсантів та обговорили стадії їх реалізації. «Кошти, виділені у рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад повинні бути 100% освоєні», - наголосив Віталій Кіян.

Крім цього, під час наради начальник відділу освіти РДА Тетяна Бондарівська доповіла про стан реалізації проектів в закладах освіти Борівського району, які фінансуються з бюджетів різних рівнів та будуть введенні в експлуатацію в 2019 році.

Про посилення заходів контролю за використанням та охороною лісів, передачі лісових земель з державної форми власності у комунальну проінформувала всіх присутніх начальник управління агропромислового розвитку РДА Наталія Козинська та заступник начальника відділу в Борівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Тетяна Саламаха. Вони запропонували створення відповідної робочої групи, до складу якої увійдуть представники управління агропромислового розвитку РДА, Головного управління Держгеокадастру, Борівського лісництва Державного підприємства «Куп’янський лісгосп», селищний та сільські голови.

В ході розгляду питань порядку денного головою РДА було дано відповідні доручення, встановлено контроль за виконанням.