ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ 26 липня 2019

Сьогодні голова РДА Віталій Кіян та заступники голови РДА взяли участь в роботі пленарного засідання ХLІХ  сесії районної ради VІІ скликання.

Окрім депутатів районної ради на засіданні були присутні керівники структурних підрозділів РДА, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району, селищний та сільські голови, представники ЗМІ.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Олена Клименко та голова РДА Віталій Кіян від імені всіх депутатів та себе особисто привітали Вищесолоненського сільського голову Лідію Кириченко. До привітань також приєдналися і присутні селищний та сільські голови району.

На порядок денний було винесено ряд питань, серед яких питання виконання районного бюджету Борівського району за січень-червень 2019 року, внесення змін та доповнень до ряду програм, затвердження Програми розвитку інформаційного простору Борівського району на 2019-2023 роки.

Також, сьогодні були прийняті субвенції з сільських бюджетів до районного бюджету на фінансування в 2019 році витрат на придбання  паливно-мастильних матеріалів для фельдшерсько-акушерського пункту  с.Підлиман, розташованого на підвідомчій території Підлиманської сільської ради, на придбання  медичного та твердого інвентарю для закладів охорони здоров’я, розташованих на підвідомчій території  Ізюмської сільської ради.

Крім цього, на сьогоднішньому засіданні депутати відповідними рішеннями прийняли у спільну власність територіальних громад сіл, селища Борівського району автобуса спеціалізованого для перевезення учнів та педагогічних працівників «ATAMAN» (D093S2) і передали на баланс Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської  області.

Про передачу  із  спільної власності територіальних  громад  сіл, селища  Борівського району  стадіону «Колос» та його інфраструктури у  комунальну   власність  територіальної   громади   селища  Борова,  сіл Новоплатонівка,  Шийківка  та  Бойні.

Про реорганізацію комунального закладу  «Борівська центральна  районна лікарня  Борівської    районної   ради  Харківської області» шляхом перетворення в комунальне   некомерційне   підприємство  «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної  ради  Харківської  області» доповів перший заступник голови РДА Сергій Федченко.

Олександр Масельський, перший заступник керівника Ізюмської місцевої прокуратури проінформував присутніх про стан законності та результати діяльності на території Борівського району.

Начальник відділу освіти РДА Тетяна Бондарівська звернулася до присутніх з проханням про надання дозволу відділу освіти на вжиття невідкладних заходів по обмеженню доступу до будівлі недобудованого спорткомплексу, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища району, шляхом закладання віконних та дверних прорізів  будівлі першого поверху цегляними блоками.

В результаті обговорення з усіх питань було прийнято відповідні рішення.