Відбулася презентація книги «Зачётный полет»

Відбулася презентація книги «Зачётный полет» 12 липня 2019

12 липня 2019 року голова РДА Віталій Кіян взяв участь у презентації книги Олександра Малія про світлу пам'ять колишнього начальника міліції, яка проходила в районному Будинку культури.

Книга присвячується Володимиру Миколайовичу Гаморі, який  за своє життя пройшов основні офіцерсько-міліцейські посади: дільничний інспектор, оперативник, заступник начальника, начальник райвідділу міліції. Але на всіх етапах свого трудового життя він зміцнював, згуртовував колектив однодумців, які стояли на сторожі законності і правопорядку.

Під час презентації своїми спогадами про людину з великої літери поділилися тодішні представники влади, колеги по роботі, побратими та люди, які безпосередньо були знайомі з ним та добрими справами Володимира Гамори.

До вітального слова було запрошено Віталія Кіяна. Він щиро привітав Олександра Григоровича з виданням даної книги, яка є цінним надбанням району, адже складається з автобіографії та спогадів про видатну людину - колишнього начальника міліції Володимира Миколайовича Гамори. Висловив велику подяку автору книги за неоціненну роботу та гордість, що передав на папері про людину, яка жила та працювала на благо району і мала активну життєву та громадянську позицію. Зазначив, що дуже радий мати можливість бути сьогодні тут присутнім. Побажав міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, творчого натхнення і реалізації нових задумів.

А також зауважив, що на найближчому засіданні сесії Борівської районної ради VII скликання райдержадміністрація винесе на розгляд проект рішення «Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Борівського району на 2019-2023 роки», в якій йдеться про сприяння розвитку книговидавничої діяльності в районі та надання фінансової підтримки місцевих авторів для забезпечення їх видавничої діяльності.

Фотоматеріали Віталія Колесніка.