• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Обговорили питання щодо підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

Обговорили питання щодо підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

Обговорили питання щодо підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року 12 липня 2019

Сьогодні голова РДА Віталій Кіян провів засідання районної робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень на період підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. В нараді взяли участь голова районної ради Олена Клименко, заступники голови РДА, селищний та сільські голови, представники правоохоронних органів та МНС, керівники підприємств, організацій та установ району.

Віталій Олексійович під час засідання звернув увагу всіх учасників даної робочої групи на необхідності вжиття додаткових заходів стосовно забезпечення громадського порядку, безпеки виборців, членів виборчих комісій, охорони виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надається виборчим комісіям, під час виборчого процесу на території Борівського району, оперативного вирішення інших питань, пов’язаних з підготовкою та проведенням позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Також, голова райдержадміністрації з метою забезпечення стабільності суспільно-політичної ситуації в районі та безпеки громадян під час підготовки та проведення позачергових виборів наголосив на оперативності обміну інформацією, а для посилення охорони публічної безпеки і порядку збільшити кількість патрульних нарядів поліції та створити групи швидкого реагування для цілодобового несення служби на території Борівського району.

Заступник голови РДА Сергій Шутько прозвітував, що вживаються всі необхідні заходи стосовно матеріально-технічного забезпечення 22 виборчих комісій. Списки ДВК сформовані ОВК 05 липня 2019 року та розіслані по  кожній виборчій дільниці через селищну та сільські ради. Дільничні комісії розпочали  свою діяльність з 06 липня 2019 року, провели перші засідання та члени ДВК прийняли присягу. На даний час окружною виборчою комісією йде уточнення  керівного складу по деяким виборчим комісіям Борівського району.