Поїздка на елеватор ТОВ «Борова-Агро»

Поїздка на елеватор ТОВ «Борова-Агро» 10 липня 2019

Голова РДА Віталій Кіян, перший заступник голови РДА Сергій Федченко та начальник агропромислового розвитку РДА Наталія Козинська поспілкувалися сьогодні з керівництвом ТОВ «Борова-Агро».

Під час розмови директор даного підприємства Віталій Галаган ознайомив гостей з ходом роботи елеватора. За його словами на сьогодні товариством укладено 33 договори поставки сільськогосподарської продукції врожаю 2019 року. На підприємстві працює 39 чоловік, які забезпечують безперебійний прийом зерна. Потужність одночасного зберігання становить 25,9 тис. т. Через елеватор вже пройшло 20,5 тис.т зерна цьогорічного врожаю. Класичний лінійний елеватор забезпечений лабораторним, зерноочисним та ваговим господарством. На підприємстві також присутнє обладнання для контролю за температурою та сушіння зерна. На елеваторі, крім автозавантаження та автовідвантаження присутнє залізничне відвантаження. Фронт подачі залізничних вагонів складає 8 штук на добу. В планах на майбутнє робота з ріпаком.

«Готові співпрацювати з усіма виробниками сільського-господарської продукції. Умови для всіх однакові. Вважаємо, що в будь-яких ситуаціях необхідно знаходити компроміс, який би задовольнив обидві сторони договору», -  наголосив директор ТОВ «Борова-Агро».

На завершення зустрічі Віталій Олексійович побажав керівництву підприємства злагодженої роботи та високих показників продуктивності елеватора.