Відбувся випускний вечір

Відбувся випускний вечір 29 червня 2019

Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням. 
29 червня 2019 року на центральній площі смт.Борова відбувся святковий випускний вечір для учнів ООЗ «Борівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника». 
З цією важливою подією випускників привітав голова РДА Віталій Кіян. Багато ще теплих слів в цей вечір почули на свою адресу випускники від вчителів та батьків. Усі вони об’єднані побажаннями успіху, досягнення цілей, а насамперед – людяності, про яку ніколи не можна забувати.
Не обійшлось цього року в школі без медалістів. За успіхи в навчанні срібною медаллю було нагороджено одного випускника.
Випускники та їхні рідні організували велику концертну програму.
Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували під час свята. Молоді, сильні, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники Борівщини, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. То ж у добру путь!