На Борівщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня молоді

На Борівщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня молоді 30 червня 2019

День молоді, який відбувся 30 червня 2019 року на озері Коніченкове села Підлиман, перетворився на насичене яскраве свято, під час якого веселилися усі - від малого до великого, всі хто молодий душею.

З нагоди свята, яке організували районна державна адміністрація і Підлиманська сільська рада, за підтримки депутата Харківської обласної ради М.Кириченка та керівника СФГ «Моноліт» С.Супруна, було проведено концертно-розважальну програму просто неба.

Розпочалися заходи з велозаїзду. Стартували учасники з центральної площі смт.Борова. Кінцевий пункт – озеро Коніченкове, де на всіх чекало театралізоване дійство «Молодь love it лiто» у виконанні працівників культури та аматорів РБК.

Відкрили свято голова РДА Віталій Кіян і Підлиманський сільський голова Олександр Калінін. Вони щиро вітали жителів та гостей Борівського району з Днем молоді: «Молодість – це не просто період у житті, це - особливий стан душі. Це час щирих надій та великих планів, молодість – фундамент для подальшого життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє!»

Керівники побажали всім присутнім гарно провести час в рамках  конкурсно-розважальної програми та спортивних змагань. На активних учасників конкурсів, ігор, розваг чекали подарунки та призи, а всі бажаючі мали можливість скуштувати смачний куліш.

Далі свято продовжилося молодіжною дискотечною шоу-програмою.