На Борівщині відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України

На Борівщині відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України 28 червня 2019

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне  минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Тому сьогодні, 28 червня 2019 року, на центральній площі смт.Борова відбулись  урочисті заходи з нагоди  святкування 23-ї річниці  Конституції  України.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова РДА Віталій Кіян. «Впевнений, що громадянська злагода, найважливіше досягнення нашого суспільства, стане запорукою позитивних змін в державі і якнайшвидшого розвитку її економіки. Розбудова України, а отже, достаток і достойне життя її громадян, залежить лише від нашої спільної праці. Тож успіхів нам на шляху до великого майбутнього! Нехай міцніє наша держава! Здоров’я вам, терпіння, мужності! Нехай доля ваша буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення», - зазначив Віталій Олексійович.

Після привітань учасники заходу поклали квіти до Знаку незалежності.

Ввечері урочистості продовжилися святковим тематичним концертом, який підготували працівники культури і учасники художньої самодіяльності, та масовим гулянням.