Відбулася апаратна нарада райдержадміністрації

Відбулася апаратна нарада райдержадміністрації 24 червня 2019

Сьогодні під керівництвом заступника голови РДА Сергія Шутька відбулася апаратна нарада за участю голови районної ради Олени Клименко, селищного і сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників ЗМІ.

Учасники наради обговорили стан виконання санітарних та протипожежних заходів на полігонах твердих побутових відходів, виявлення та недопущення утворення несанкціонованих сміттєзвалищ на території району, про проведення випускних вечорів у школах району, а також було узагальнено інформацію про підготовку та організацію проведення в районі Дня молоді.

Сергій Павлович спільно з начальниками відповідних структурних підрозділів РДА обговорили організаційні питання, які потребують вирішення: автобусного підвозу бажаючих взяти участь у святкуванні Дня молоді, забезпечення правопорядку, безпеки перебування громадян на воді, медичного забезпечення під час проведення розважально-масових заходів та ін.

За результатами наради заступник голови РДА дав доручення керівникам структурних підрозділів щодо пріоритетних напрямків роботи.