Відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби

Відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби 21 червня 2019

     21 червня 2019 року в районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

     Звертаючись до присутніх на святі державних службовців голова РДА Віталій Кіян зазначив: «Безперечним є те, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє народу. Сьогодні Україна переживає особливий етап своєї історії, глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління. Система державного управління, повинна стати мобільною, адекватно реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу і постійно підвищувати рівень довіри населення до влади. Саме тому сьогодні  суспільство покладає на державних службовців особливу відповідальність та чекає від нас глибокої компетентності, ініціативи і творчого ставлення до справи. Від знання справи і наполегливості кожного державного службовця залежить успіх реформ, розгорнутих в Україні, забезпечення ефективного функціонування державного механізму, сталого економічного і соціального розвитку країни, а від так авторитет державної служби, авторитет влади в цілому».

     Віталій Олексійович також побажав всім – і досвідченим працівникам, і молодому поколінню державних службовців, витримки і терпіння, тактовності і толерантності, розуміння проблем людей та умілого знаходження способу їх вирішення.

     Зі щирими словами привітань на адресу державних службовців виступила і голова районної ради Олена Клименко.

     Кращим державним службовцям району було вручено Почесні грамоти обласної державної адміністрації, а також нагороджено відзнаками районної державної адміністрації та районної ради.

     Святковий концерт для присутніх підготували працівники та аматори районного Будинку культури.