Ще одна школа в районі отримала новий автобус

Ще одна школа в районі отримала новий автобус 21 червня 2019

За рахунок коштів з районного бюджету у сумі 1200 тис.грн. та з бюджету Першотравневої сільської ради у сумі 650 тис.грн. був придбаний шкільний автобус. І відтепер учні з сіл Борівська Андріївка, Зелений Гай, Вишневе, Копанки добиратимуться до свого навчального закладу на новенькому транспорті.

Тому сьогодні щоб вручити ключі від нового шкільного автобуса до Першотравневої школи завітали голова РДА Віталій Кіян, заступники голови РДА, Першотравневий сільський голова Оганнес Нерсісян, в.о. начальника відділу освіти РДА Віта Василець.

Очільник району привітав учнів, вчителів з цією знаковою подією, зазначивши, що шкільний автобус не тільки підвозитиме дітей до школи, ним учні також зможуть виїжджати на екскурсії, зустрічі, розширюючи свій світогляд.

Віталій Олексійович побажав учням успіхів у навчанні та наголосив, що найприємнішим подарунком для усіх будуть їхні здобутки та відзнаки.

Директор школи Світлана Голуб щиро подякувала за такий подарунок і підкреслила, що районна влада робить все для того, щоб в освітніх закладах були створені якнайкращі умови для навчання. І вручення шкільного автобуса – реальне тому підтвердження.

А на завершення зустрічі – спільне фото біля подарованого автобуса.