Відбулися урочисті події до Дня медичного працівника

Відбулися урочисті події до Дня медичного працівника 14 червня 2019

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Напередодні свята у районному Будинку культури відбулися урочистості для працівників галузі охорони здоров’я.

Від імені районної державної адміністрації з професійним святом медичних працівників привітав голова РДА Віталій Кіян, який висловив їм теплі слова вдячності за нелегке служіння громаді Борівщини і побажав всім присутнім життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення, додавала ритму і сенсу життя. Після теплих слів вдячності кращі працівники медичних закладів за добросовісну, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, чуйне ставлення до пацієнтів та з нагоди професійного свята були нагороджені відзнаками районної державної адміністрації та районної ради.

Після офіційної частини на медиків чекав святковий концерт, який підготували аматори та працівники районного Будинку культури.