Відбулася сесія Борівської районної ради

Відбулася сесія Борівської районної ради 12 червня 2019

12 червня голова РДА взяв участь у XLVIII сесії Борівської районної ради VII скликання. У роботі сесії також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федченко, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

У порядку денному було розглянуто 13 питань.

По першому питанню, яке стосувалося стану виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Борівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХVІІ сесії районної ради VІI скликання від  23 грудня 2016  року, виступила начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Олена Суржик.

Продовжили депутати роботу сесії внесенням змін до ряду програм, серед яких: програма економічного і соціального розвитку Борівського району на 2019 рік, програма розвитку освіти «Новий освітній простір Борівщини» на 2019-2023 роки, програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Борівського району на 2016-2020 роки.

Були також внесені зміни до Порядку надання та використання коштів районного бюджету у вигляді фінансової підтримки комунальному некомерційному  підприємству «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області власником якого є Борівська районна рада, затвердженого рішенням ХLІV сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2018 року.

Крім того, депутати сьогодні прийняли до районного бюджету субвенції з Вищеслоненського сільського бюджету на фінансування в 2019 році витрат на організацію дозвілля та екскурсій учнів в пришкільному таборі з денним перебуванням Вищесолоненської ЗОШ І-ІІ ступенів-філії ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника», розташованої на її підвідомчій території, до міст Харків та Слав’яногірськ і з Чернещинського сільського  бюджету на фінансування в 2019 році витрат на придбання паливно-мастильних  матеріалів  та запчастин для автомобіля амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Чернешина, розташованої на її підвідомчій території.

Також на пленарному засіданні було затверджено проект рішення про звернення до Вищесолоненської, Ізюмської та Чернещинської сільських рад щодо виділення субвенції з їх сільського бюджету районному бюджету у сумі 350,0 тис.грн. на співфінансування в 2019 році витрат на придбання шкільного автобусу для забезпечення безперебійного підвозу учасників освітнього процесу закладів загальної середньої освіти Борівської районної ради Харківської області до місць навчання та роботи, розташованих на їх підвідомчих територіях.

Депутатами одноголосно були прийняті проекти рішень і з інших питань порядку денного.