Відбулась розширена апаратна нарада

Відбулась розширена апаратна нарада 11 червня 2019

11 червня 2019 року в великому залі засідань районної ради відбулась розширена апаратна нарада під головуванням голови РДА Віталія Кіяна.  Участь у нараді взяли: голова районної ради Олена Клименко, заступник голови РДА Сергій Шутько, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови, представники ЗМІ.

Засідання було розпочато з питання про виконання доходної та видаткової частин бюджету району з початку  поточного року. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Надія Лемішко доповіла, що зведений план по доходах загального фонду за січень-травень 2019 року виконаний на 98,4%, власних доходів в місцеві бюджети району надійшло 113,3% до передбачених бюджетом. Фінансування запланованих видатків районного бюджету проводиться в межах взятих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань відповідно до встановленого порядку казначейського обслуговування видатків місцевих бюджетів.

Про стан підготовки господарського комплексу Борівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років проінформував Юрій Ханейчук, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації. За його словами у відповідності до запланованих заходів до роботи в осінньо-зимовий період планується підготувати 19 навчальних закладів, 45 закладів культури, 19 – охорони здоров’я. Розрахунки за спожиті комунальні послуги та енергоносії здійснюються своєчасно. На сьогоднішній день вивчаються проблемні питання функціонування комунальних підприємств району та здійснюється пошук шляхів їх вирішення. В ході обговорення даного питання голова РДА Віталій Кіян акцентував увагу всіх присутніх щодо економічно обґрунтованого коригування тарифу на послуги водопостачання та водовідведення для населення, що надає Борівське комунальне водопровідно-каналізаційне підприємство.

Також на нараді заступник начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Світлана Талавиря відзвітувала про проведення в районі щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та про стан підготовки та проведення збирання ранніх зернових і зернобобових культур в господарствах Борівського району.

Згідно порядку денного в ході засідання було заслухано та обговорено питання про забезпечення належного протипожежного стану в Борівському районі протягом пожежонебезпечного періоду, про що інформували Михайло Павленко, заступник лісничого Борівського лісництва Державного підприємства «Куп’янський лісгосп» та Юрій Ткаченко, головний державний інспектор Борівського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області.

По завершенні наради начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Світлана Шведченко ознайомила присутніх з планом підготовки та організації проведення в районі Дня Конституції України та Дня молоді.

По закінченні наради очільником району було роздано ряд усних доручень.