Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини 14 травня 2019

Сьогодні, 14 травня 2019 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Борівської районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Олексійовича Кіяна.

На порядок денний було винесено 2 питання:

  • створення на території району прийомної сім’ї та влаштування до неї двох  дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, комісія, шляхом голосування, прийняла відповідні рішення по всіх справах.

Станом на 14.05.2019 року на території Борівського району функціонує один дитячий будинок сімейного типу в якому виховується 7 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сім прийомних сімей в яких виховується 13 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В сім’ях опікунів, піклувальників виховується 39 дітей даної категорії. Також  в районі продовжує діяльність патронатна сім’я, в якій на вихованні 2 дитини, які перебувають в складних життєвих обставинах.