• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Робоча нарада з питання проведення у районі оздоровлення та відпочинку дітей

Робоча нарада з питання проведення у районі оздоровлення та відпочинку дітей

Робоча нарада з питання проведення у районі оздоровлення та відпочинку дітей 14 травня 2019

Перед початком розгляду питань порядку денного голова РДА Віталій Кіян привітав та нагородив за високі досягнення у розвитку дитячо-юнацького спорту в районі та за зайняте I місце у Чемпіонаті України з футзалу (II ліга) серед дівочих команд 2006-2007 року народження футбольного сезону 2018-2019 року тренерів Борівської ДЮСШ, а саме: Олексія Голика, Василя Мизюка та Павла Мизюка. Робоча нарада відбулася за участю керівників відповідних структурних підрозділів РДА, директорів пришкільних таборів,  служб району з питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2019 року в районі. Учасники наради обговорили організаційні та проблемні питання оздоровчої кампанії.

Віталій Кіян підкреслив, що питання оздоровлення дітей є важливим, і ми маємо докласти максимальних зусиль, щоб діти отримали якісні оздоровчі послуги. Особлива увага приділятиметься оздоровленню й відпочинку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Перед учасниками наради виступила начальник відділу освіти РДА Тетяна Бондарівська, яка акцентувала увагу присутніх на завданнях відділу та закладів освіти щодо організації змістовного відпочинку і оздоровлення дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням влітку 2019 року. Особливу увагу було звернено на питання охоплення оздоровленням максимальної кількості дітей із створенням належних, безпечних умов оздоровлення та проведенням цікавих заходів.

Крім того, за словами Юрія Бондаренка, завідувача сектору з питань молоді та спорту РДА більше 50 дітей пільгової категорії району матимуть змогу відпочити в оздоровчих закладах Харківської області та на узбережжі Азовського та Чорного морів за рахунок коштів обласного бюджету.

По завершенню наради голова РДА Віталій Кіян надав ряд доручень.