• Головна
  • Новини
  • Влада
  • На Борівщині відзначили 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На Борівщині відзначили 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На Борівщині відзначили 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня 2019

09 травня Борівщина вшанувала світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя для захисту людства від фашизму та схилила голови перед тими, хто через лихоліття війни проніс любов до рідної землі.

Вранці в смт.Борова біля автовокзалу розпочалося шикування колони, яка вирушила до Братської могили, де за участю представників районної та селищної влади, ветеранів війни та праці, учасників АТО, трудових колективів підприємств, установ та організацій, молоді, гостей селища відбувся урочистий мітинг-реквієм, присвячений 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час мітингу до слова був запрошений голова РДА Віталій Кіян.

«З великим відчуттям відповідальності хочу звернутись до усіх визволителів, високоповажних ветеранів Другої світової війни! Ми завжди пам’ятаємо, що 9 травня – це особливе для нашого народу свято Перемоги. Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління – це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра. Це водночас печаль спогадів про буремні роки війни і радість, яка приходить з весною, народженням та розквітом нового життя. Вічна слава переможцям! Вклоняємося доземно солдатським вдовам, всім солдатам, що міряли дороги крізь війну, щоб нам сьогодні мріяти й любити. Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях. Хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень. Нехай усіх нас єднає любов до України і турбота про її майбутнє. Зі святом!» – наголосив у своєму виступі голова РДА.

Також, до привітань долучилися ветеран війни Віктор Вінніков та військовий комісар Борівського районного військового комісаріату Олександр Бєсєдін.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів і гірлянд Слави до Братської могили всі присутні вшанували пам'ять полеглих в роки війни.

Продовжилися урочистості святковим тематичним концертом «Ти пам’ятай, ніколи не забудь…», який підготували працівники культури. У програмі – військово-патріотичні пісні та хореографічні композиції на воєнну тематику у виконанні творчих колективів та аматорів районного Будинку культури.

Крім цього, керівництво райдержадміністрації планує взяти участь у вечірніх заходах – факельній ході, святковому концерті та масовому гулянні, під час якого відбудеться святковий фейєрверк.