Привітали учасників Другої світової війни

Привітали учасників Другої світової війни 8 травня 2019

Традиційно в День пам’яті та примирення, в переддень 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова РДА Віталій Кіян, перший заступник голови РДА Сергій Федченко та депутат обласної ради Микола Кириченко завітали до учасників бойових дій 1939-1945 рр.

Вітаючи сивочолих героїв, гості дякували їм за мужність, за те, що витримали тягар війни і повернувшись, самовідданою працею розбудовували Батьківщину. За те, що відвоювавши країну у ворога, дали можливість наступним поколінням жити, творити, ростити дітей під мирним небом. Бажали їм та їхнім родинам добра, міцного здоров’я на довгі літа, миру, щастя та злагоди, подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, є людьми, гідними прикладу.

Під час зворушливих зустрічей ветерани ділилися своїми спогадами про пережиті важкі випробування у роки військової юності та дякували за увагу і турботу.

«Кожен, хто захищав та захищає нашу країну, заслуговує щирої подяки та є прикладом для наслідування. Ви вистояли війну та здобули перемогу. Тепер ваші сини та онуки виборюють для нас мирне небо. Сьогоднішні захисники мають вчитися на вашому прикладі, бо ви для них – еталон мужності», - зазначив Віталій Кіян.

На превеликий жаль на території району на сьогоднішній день  проживає лише 5 ветеранів Другої світової війни, це:

Гончаров Іван Степанович (с.Піски-Радьківські),

Лень Анастасія Миколаївна (с.Піски-Радьківські),

Николенко Олексій Пилипович (с.Копанки),

Павлов Валентин Васильович (смт.Борова),

Полтавцева Ганна Олександрівна (с.Шиківка).

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

Також, сьогодні з нагоди травневих свят привітали і ветеранів-пенсіонерів органів місцевого самоврядування та державної служби.

Гості побажали їм міцного здоров’я, наснаги та довгих і щасливих літ.

Зі словами подяки ветеранам були вручені подарунки.