Відбулася розширена апаратна нарада

Відбулася розширена апаратна нарада 9 квітня 2019

Сьогодні голова Борівської РДА Віталій Кіян провів розширену апаратну нараду. Участь в нараді взяли голова Борівської районної ради Олена Клименко, заступник голови РДА Яна Кириченко, селищний та сільські голови району, керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Нараду розпочали з розгляду питання про виконання доходної та видаткової частин бюджету району за І квартал поточного року. Начальник фінансового управління РДА Надія Лемішко доповіла, що зведений план по доходах загального фонду за січень-березень 2019 року виконаний на 97,2% до плану, а селищний та сільські ради виконали доходну частину загального фонду бюджету.

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення району одним з найважливіших питань під час наради була організація та проведення в районі щорічної  Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», про яку доповіли начальник управління агропромислового розвитку РДА Наталія Козинська та начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі РДА Юрій Ханейчук. За словами доповідачів станом на сьогодні селищним та сільськими головами спільно з керівниками відповідних організацій визначаються обсяги робіт з благоустрою, озеленення та санітарної очистки територій, організовується робота по забезпеченню розчистки лісосмуг та узбіч доріг, вивезення хмизу та сміття.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі РДА Юрій Ханейчук ознайомив всіх присутніх із ситуацією, яка склалася у сфері розрахунків за надані житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії з початку 2019 року, і наголосив про тісну співпрацю з комунальними підприємствами щодо вирішення даного питання.

Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи доповіла Олена Суржик, начальник управління соціального захисту населення РДА. Олена Миколаївна у своїй доповіді проінформувала, що управлінням соціального захисту населення ведеться база даних автоматизованого обліку постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. Соціальний захист постраждалих переважно  заключається в санаторно-курортному лікуванні та забезпеченні виробами медичного призначення за пільговими рецептами лікарів. Фінансування цих заходів здійснюється своєчасно за рахунок як державного бюджету, так і обласного й районного бюджетів. Також, Олена Миколаївна проінформувала про заходи, які планується провести в районі з нагоди 33-ї річниці Дня Чорнобильської катастрофи.

Начальник відділу культури і туризму РДА Світлана Шведченко довела до відома всіх присутніх план підготовки та організацію проведення в районі пасхальних і травневих свят.

Після детального обговорення порушених під час наради питань головою райдержадміністрації було дано ряд відповідних доручень.