Обговорили підготовку до проведення виборів Президента України

Обговорили підготовку до проведення виборів Президента України 18 березня 2019

Сьогодні під головуванням голови РДА Віталія Кіяна відбулася нарада з питання підготовки виборчих дільниць району до проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

В нараді взяли участь заступники голови РДА, представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, керівники підприємств та установ району.

Серед питань, розглянутих під час засідання, – підготовка та матеріально-технічне забезпечення приміщень для роботи дільничних виборчих комісій, благоустрій прилеглих територій, створення умов для доступності до виборчих дільниць громадян з особливими потребами, взаємодія з відділом Державного реєстру виборців у процесі підготовки списків виборців, забезпечення громадського порядку, цілодобової охорони приміщень виборчих дільниць тощо.

Загалом в Борівському районі зареєстровано 22 виборчі дільниці, які діють на постійній основі.

«Наша з вами головна мета під час проведення виборів Президента України – вжити всіх необхідних заходів для того, щоб забезпечити вільне волевиявлення громадян, законність і порядок та запобігти правопорушенням»,  – сказав голова РДА.

За результатами проведеної наради керівникам установ та організацій надані відповідні доручення щодо організації та підготовки до проведення виборів.