• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення 15 березня 2019

З нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення 15 березня 2019 року в районному Будинку культури відбулись урочисті заходи.

З професійним святом працівників комунальної галузі привітав голова райдержадміністрації Віталій Кіян.

«Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл, дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг та від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. І сьогодні слова великої вдячності вам, за вашу відповідальну працю, адже саме на ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності всього Борівського району», - наголосив голова РДА.

Кращих працівників, за підсумками минулого року, нагородили Почесними грамотами Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної організації профспілки робітників житлово-комунального господарства місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, грамотами Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, відзнаками райдержадміністрації та районної ради.

Після завершення урочистої частини відбувся концерт, який підготували працівники та аматори районного Будинку культури, подарувавши святковий настрій всім присутнім.

Фотоматеріали редакції районна газета "Трудова слава"