• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Голова РДА Віталій Кіян взяв участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку

Голова РДА Віталій Кіян взяв участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку

Голова РДА Віталій Кіян взяв участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку 14 березня 2019

Сьогодні, 14 березня 2019 року, в Палаці студентів Харківського Національного юридичного університету ім.Ярослава Мудрого під час розширеного засідання Харківської Ради регіонального розвитку, який відбувся за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, обговорили актуальні питання розвитку як Харківської області, так і країни в цілому.

В даному заході взяли участь і голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян та члени районної Ради регіонального розвитку.

Під час засідання Ради голова ХОДА Юлія Світлична доповіла про стан розвитку економіки Харківщини. Вона повідомила, що за останні 3 роки машинобудівна промисловість області зросла на 35%, а кількість робітників промисловості збільшилася на 5 тисяч.

Також голова ХОДА відзначила такі важливі напрямки розвитку регіону, як подальша реалізація заходів для гарантування енергетичної безпеки та комплексний розвиток сільської місцевості та ін.

Представники об’єднаних громад регіону розповіли про результати роботи та подальші плани розвитку.

Підбиваючи підсумки розширеного засідання Ради регіонального розвитку Володимир Гройсман заявив, що плани розвитку Харківської області є абсолютно реалістичними.

«Я дуже задоволений був почути про плани області на найближчий час. У вас є абсолютно все для того, щоб їх реалізувати. Хотів подякувати кожному з вас. Це дуже добре, коли в людини є не тільки обов’язок виступити, а коли є запал, енергія до змін. І я відчув це в усіх виступаючих. Одразу відчув це від голови обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни», - сказав Володимир Гройсман.