• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня

Відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня

Відбулися урочистості з нагоди святкування  Міжнародного жіночого дня 8 березня 6 березня 2019

06 березня у районному Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Таке свято завжди наповнюється особливим теплом і любов’ю і кожному виступаючому є що сказати приємного прекрасній половині людства.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова РДА Віталій Кіян, який зазначив: «8 Березня – це свято, схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості та очікування чогось прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а жінки були й залишаться його кращою половиною. Побільше посміхайтеся, адже тим самим ви піднімаєте настрій всім навколо. Будьте завжди щасливі, задоволені, успішні, а головне – кохані!».

Зі сцени цього дня для всіх присутніх жінок звучали пісні у виконанні аматорів РБК та вихованців дитячої музичної школи. Радували своїми виступами і танцювальні колективи.

Справжнім подарунком від голови РДА В.Кіяна та депутата Харківської обласної ради М.Кириченка для жінок Борівщини був виступ спеціального гостя заходу - Paul Manandise.