Керівництво РДА взяло участь у святкових заходах «Проводи Зими – 2019»

Керівництво РДА взяло участь у святкових заходах «Проводи Зими – 2019» 1 березня 2019

Сьогодні, 01 березня, на центральній площі селища Борова за народними традиціями відбулося районне свято «Проводи Зими – 2019».

Мабуть не існує народу, для якого прихід весни не був би святом, адже весна – це відродження природи, пробудження від зимового сну всього живого. І саме тому в перший день весни великою та дружньою родиною в районному центрі зібралися борівчани, гості селища та всі бажаючі весело зустрічати Весну.

На святі годі було нудьгувати, адже в програмі – театралізоване дійство від працівників культури, веселі розваги, жарти, конкурси, в яких гості свята брали активну участь та вигравали призи. Також святкового настрою під час заходу додавали вокальні виступи аматорів сцени.

Одночасно із проведенням концертної програми підприємства і організації району частували усіх бажаючих смачними млинцями, варениками, гарячим чаєм, за що були відзначені подяками та подарунками від оргкомітету.

Кульмінацією свята стало традиційне спалювання солом’яного опудала – символу зими. За стародавнім повір’ям разом з опудалом на попіл перетворяться всі печалі, прикрості й образи минулої зими.