• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Попередження пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому секторі та на території Харківської області

Попередження пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому секторі та на території Харківської області

Попередження пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому секторі та на території Харківської області 25 лютого 2019

      З метою попередження пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому секторі та на території Харківської області 22 лютого з робочим візитом Борівський район відвідав провідний інсперкор ГУ ДСНС України у Харківській області Артем Фомін.

     Співробітниками Борівського РС ГУ ДСНС України у Харківській області та 60-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування, медицини, управління соціального захисту населення та службою у справах дітей Борівської РДА було проведено нараду щодо вжиття своєчасних заходів, направлених на попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж в приватних домоволодіннях та недопущення випадків загибелі і травмування людей на них.

     Одразу ж після робочої наради провідний інспектор ГУ ДСНС України в Харківській області запропонував представникам організацій Борівського району провести ряд попереджувальних заходів безпосередньо з певними категоріями населення (самотні особи похилого віку, неблагонадійні та багатодітні сім’ї ). В ході зустрічей громадянам надано короткі інструкції про основи цивільного захисту в побуті та рекомендації про порядок дій на випадок надзвичайної ситуації.