• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Вшанували своїх співвітчизників, яким довелось брати участь у бойових діях на території інших держав

Вшанували своїх співвітчизників, яким довелось брати участь у бойових діях на території інших держав

Вшанували своїх співвітчизників, яким довелось брати участь у бойових діях на території інших держав 15 лютого 2019

15 лютого 2019 року в Борівському районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ із Республіки Афганістан. Вшанувати учасників бойових дій та віддати шану загиблим в тій страшній війні зібралися представники районної влади, колишні військові, матері та дружини афганців, герої сучасності – учасники АТО та громадськість.

Загиблих земляків та всіх, хто не повернувся додому з Афганістану, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Під час урочистостей до всіх присутніх звернувся голова РДА Віталій Кіян: - «Сьогодні ми вшановуємо українських воїнів-інтернаціоналістів. У військових конфліктах на різних континентах наші земляки проявили свої кращі якості - мужність, професіоналізм, жертовність та гідність. Багато з них не повернулися на рідну землю. У цей день хочу висловити повагу всім воїнам-інтернаціоналістам, побажати міцного здоров’я, душевного спокою, добробуту, віри в майбутнє, щастя й мирного неба над головою. Бажаю вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!».

До привітання учасників зібрання долучилися і працівники та аматори РБК, які підготували тематичний захід «Афганістан – моя пекуча пам'ять».

Використані фотоматеріали редакції районної газети "Трудова слава".