Відбувся особистий прийом голови 15.02.2019

Відбувся особистий прийом голови 15.02.2019 15 лютого 2019

     15 лютого  голова районної державної адміністрації Віталій  Кіян провів черговий особистий прийом громадян.

    На прийомі до голови звернулася жителька вулиці Східна селища Борова з приводу проведення ямкового ремонту дороги. Віталієм Олексійовичем дано доручення селищному голові щодо вирішення даного питання.

     На кожному особистому прийомі мешканці району звертаються до голови районної державної адміністрації стосовно надання матеріальної допомоги. Сьогодні на прийомі сім мешкаців району звернулися за матеріальною  допомогою на  лікування та реабілітацію, проведення  операцій, обстеження в онкоцентрі, проходження перекомісій.  Голова районної державної адміністрації зазначив, що всі заяви громадян розглянуться профільною комісією і будуть прийняті відповідні рішення. Всі мешканці району, які опинилися в скрутному становищі, отримають допомогу і підтримку керівництва району та не залишаться без уваги.

    Жителька вул. Паркова звернулася з питання обслуговування її працівниками Борівського територіального центру надання соціальних послуг. В.Кіян надав роз’яснення з даного питання та інших багатьох питань, які хвилювали заявника.

      Всі порушені в ході прийому питання Віталій Олексійович  взяв під особистий контроль.