Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації 6 лютого 2019

     Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво  районної державної адміністрації. Вони дають змогу  почути думку кожного,  краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади. Черговий  спільний виїзний прийом відбувся 06 лютого 2019 року першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Федченком та заступником голови райдержадміністрації Яною Кириченко до Богуславської сільської ради.

     Прийом громадян проведено за участю Богуславського сільського голови Володимира Мальченка. На прийом  завітала  мешканка с.Богуславка, у якої на вихованні перебуває дитина позбавлена батьківського піклування, яка звернулася по питанню забезпечення дитини пільговим житлом. З даного питання керівництвом районної державної адміністрації надано роз'яснення та  взято на контроль відповідними службами району для відповідного реагування.

      В ході спілкування з сільським головою було обговорено ряд питань, що стосуються життєдіяльності сільської ради.

      Користуючись нагодою Яна Олександрівна та Сергій Володимирович ознайомилася з роботою закладів соціально-культурної сфери, які функціонують в селі Загризове.