Шановні виборці!

Шановні виборці! 6 лютого 2019

    Відповідно до постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року.

    Виборчий процес триває.

    Борівський район відноситься до одномандатного виборчого округу №177, який знаходиться за адресою м.Куп’янськ, просп.Конституції,3.

    По Борівському  району з 12 березня  будуть працювати 22 виборчі дільниці на постійній основі.

    Отже, не пізніше, як за п’ять днів до дня голосування (до 25 березня включно) всім виборцям району, які є зареєстровані, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні вам повідомлять про включення вас до попереднього списку виборців вашої виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісію, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Якщо вас запросили і ваші прізвище, ім'я, по батькові вказані правильно, значить все у вас добре. А якщо вас не запросили, це привід прийти самому і з’ясувати причину. Вас чекають у приміщенні дільничної виборчої комісії або у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації. Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Борівської районної державної адміністрації знаходиться за адресою:

Харківська обл., Борівський р-н, смт Борова вул. Центральна,1, каб. 25,45., 2 і 4 поверхи.

Телефони для довідок: 6-12-68, 6-11-34.

Приходити потрібно з паспортом.

    З 23 березня 2019 року на виборчій дільниці будуть знаходитись попередні списки виборців, з якими ви маєте право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Ви, як виборець, можете звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше 25 березня 2019 року із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб. Заяви подані пізніше не розглядатимуться.

    Тим виборцям, які нездатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки “НСП”, рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров'я надається можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Така заява разом з довідкою повинна бути надана до дільничної виборчої комісії до 20 години останньої п'ятниці перед днем голосування.

    Всі члени дільничних комісій також до 25 березня 2019 року подають заяви  у відділ про тимчасову зміну місця голосування для включення їх до списку виборців на тій дільниці, де вони будуть працювати в день голосування.

    Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації постійно працює над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців. Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане у списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. А це можна зробити вже сьогодні.

    Ми чекаємо на вас! Тим самим ви зробите свій внесок в гідне проведення виборів Президента України.